About

máma a syn

Vítejte na mém blogu. Jmenuji se Žaneta a vzala jsem si toho nejúžasnějšího muže na světě. Na první jarní den se nám narodil chlapeček. Protože mám ráda psaní, rozhodla jsem se všechny radosti i starosti s příchodem miminka na svět zvěčnit formou blogu. Miluju všechny krásné a kvalitní věci, dobré jídlo a cestování. O tom všem bych ráda psala. Věřím, že i na mateřské si můžeme užívat a dělat všechno jako dřív. Nosit vysoké podpatky, pěkně se oblékat, být hezkou maminkou a dobrou manželkou. Buďte součástí mého světa. Chci vás inspirovat i pobavit.

2 thoughts on “About

 1. Lucie

  Dobrý den Žaneto,

  i přes úplnou rozdílnost mezi mnou a Vámi (věk, mateřství,podpatky- které neumím nosit a v neposlední řadě penízky) mě Váš blog moc zaujal.
  Všechny články jsem přečetla na „jeden“ zátah.
  Doufám, že články budou přibývat a Vám a Vaší rodině přeji ze srdce to nejlepší a snad se už brzy taky dočkám vytouženého bříška.

  s přátelským pozdravem L-

  • zanetkamp

   Lucie, moc Vám děkuji za hezký komentář. Právě takové povzbuzující reakce na můj blog mi dávají energii a důvod psát další články. Věřím, že se Vám brzy bříško zadaří a přeji Vám hodně štěstí ve všem. Žaneta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *