fashion story, Hugo Boss, Armani Junior

Fashion Story | Nostalgie v Pule

Není to náhoda, že jsem si pro naši první fashion story vybrala zrovna uličky města Pula, které leží na samém jihu Istrijského poloostrova, v oblíbeném Chorvatsku. Jako děti jsme tam totiž každé léto jezdili s rodiči a mám na to období asi tisíc vzpomínek. Pokaždé jsme se záměrně fotili na těch stejných místech a dnes už můžeme porovnat celkem 23 fotek. Jezdili jsme i na jiná místa, ale žádné nám nepřirostlo k srdci tolik, jako Pula. Myslím, že by mě tehdy rozhodně nenapadlo, že se tam jednou budu vracet s vlastní rodinou. Tradice musí pokračovat a já už teď vím, že tahle dovolená tam nebyla poslední. 

Pojďte s námi nahlédnout do historického centra, kde nám Zolinko ochotně zapózoval u městské radnice vedle Augustova chrámu. Škoda, že nešlo fotit u skvostného starořímského amfiteátru. Ten je totiž v obležení aut a proudí kolem něj mraky turistů. Nějaká fotka se možná najde v samostatném článku o dovolené. Dnes je to hlavně o naší zálibě v módě, o které asi všichni už dávno víte. Takže vás nebudu napínat a rovnou odhalím Zolinkův outfit, jehož detaily naleznete na konci článku.

fashion story, Hugo Boss Kids, Armani Junior

fashion story, Hugo Boss Kids, Armani Junior

fashion story, Hugo Boss Kids, Armani Junior, RC Junior

Pro inspiraci jsem chtěla odkázat na podobné, dostupnější kousky tohoto outfitu, ale po hodině hledání mám pocit, že bílé kalhoty pro batolata kromě Armaniho nikdo nedělá. Níže přidávám aspoň odkaz na větší velikost, pro děti od 3 let.

Chápu, že bílé kalhoty nejsou moc praktické, ale určitě se najdou i příležitosti, při kterých je lze obléknout bez toho, aby se dítě hned umazalo. K létu a miminkům mi bílá barva pasuje nejlépe a je i jedna z mých nejoblíbenějších. Velmi dobře se kombinuje a má v Zolinkově šatníku nezastupitelné místo.

fashion story, Hugo Boss Kids, Armani Junior

Když jsem viděla tyhle bílé kalhoty, okamžitě jsem je nesla k pokladně a ani jsem moc neřešila, jestli si je vůbec někdy vezme na sebe. Mají parádní materiál a jsou tak propracované, že mu je normálně závidím. Nakonec jsem sama překvapená, jak často je nosí. Má dovoleno se v nich i válet, ale kdyby to přepískl, tak ví, že pak bude chodit s holým zadkem. Dávám přednost kvalitě před kvantitou, takže kalhoty má aktuálně jen dvoje. Plus jedny džíny.

Tričko: Hugo Boss (podobné zde nebo alternativa za super cenu zde) | Kalhoty: Armani Junior – vyprodáno (podobné zde nebo levnější zde nebo zde) | Svetr: Hugo Boss | Boty: Roberto Cavalli (alternativa zde).

Líbil se Vám dnešní outfit? Dost možná, že příště už bude něco podzimního.

Hezký zbytek léta a užívejte ještě sluníčka.

Vaše Žanet

6 thoughts on “Fashion Story | Nostalgie v Pule

  1. Eva

    No…napisu to takto. Samozrejme si myslim, ze mam to nejkrasnejsi dite na svete, ale klidne bych rekla, ze vy mate to druhe nejkrasnejsi:). Jinak s kvalitou a kvantitou to mam vetsinou podobne, ale zrovna u detskeho obleceni to mam naopak.

    • Žanet | Heels and baby powder

      Tak takový kompliment naše dítě asi ještě nedostalo. Bojím se mu to vyřídit, aby pak po mně nechtěl víc těch kvalitních věcí :))) Když vidím u Bosse ty věcičky, tak bych nejraději vykoupila celý krám, ale za 1. nemám vedlejšák a za 2. zase tak často nechodíme ven, aby to řádně vynosil. V tomhle jsem praktik.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *