I maminky potřebují pauzu

Je to docela nedávno, co jsem psala článek o tom, jak mi dělá problémy vzdálit se z domu od miminka a ještě si to venku užít. Sice jsem občas někam vyrazila, ale hned myslela na to, jak už budu zase doma. Mateřství si neskutečně užívám a těším se z každého dne. Proto jsem dlouho nechápala, proč bych se měla vzdalovat od miminka, když je mi s ním tak dobře. Už ale vím, že i maminky potřebují pauzu a nechat se někým hýčkat. Na chvíli vypnout a odreagovat se. Člověk se pak hned cítí lépe. Nehledě na to, že někdy je fajn vyměnit pyžamo za pořádný outfit. Chcete vědět co nejvíc pomáhá mně? 

Ze všeho nejraději mám odpočinek ve spa nebo domácí sauně. Wellness miluju. Saunování a lenošení v relax zóně, to je moje. Čas od času si ale také ráda zajdu ke kadeřnici, na pedikúru, kosmetiku nebo masáž. Báječně si odpočinu na terase u kávy, listováním časopisu anebo zachumlaná v peřinách s knížkou a čajem. Ale radost mi udělá i jízda v autě (tohle asi pochopí jen milovníci jedné německé značky). Je toho spousta. Pokud nemáte v Praze své oblíbené místo, kam se jít nechat hýčkat, tak mám pro vás tipy kam chodím já.

Silky Salon

Moje oblíbená zastávka, když toužím po chvilce klidu a rozmazlování. Tento pražský salon je hotový balzám na duši.

sensai-91

Dříve jsem léta chodila do Guerlainu a jejich kosmetiku používám dodnes, ale když otevřeli Silky Salon, dlouho jsem neváhala a začala chodit tam. Je to jediný salon v Praze, který poskytuje ošetření obličeje i celého těla nejluxusnější japonskou kosmetickou značkou SENSAI. Tu jsem si hned oblíbila a na jejich odličovací řadu nedám dopustit. Chodím tam hlavně na pedikúru a kosmetiku. S pedikérkou Ivou si vždycky dobře popovídám. Ne nadarmo se říká, že pedikérky a manikérky ví o všem (aspoň teda ty ve filmech) a kosmetička Sonička ta vždycky ví, co aktuálně potřebuji nejvíc.

sensai-18

untitled-55

Vždy odcházím úplně vyměněná a pokaždé si říkám, že musím chodit častěji. Posledně jsem vyzkoušela i úžasnou 90 minutovou masáž, na které jsem si nejvíc užila přikládání teplých ručníků. Klidně by mohli udělat jednu proceduru jen s ručníky. Myslím, že svoji klientelu by si to určitě našlo. Až začne být venku sychravo a bude se brzy stmívat, tak bude ideální čas na to, dát si čaj, zachumlat se tam do deky a užívat si zasloužený relax.

Spa Hotel King David

Nedávno jsem s kamarádkou navštívila spa v pražském hotelu King David. Darovala mi voucher, který je součástí krabičky Motherbox, o které jsem psala v jednom z minulých článků. Těšila jsem se, že si tam užijeme chvilku jen pro sebe. Je to malé spa a výhodou je, že tam panuje velice klidná atmosféra.

spamoje

Mají rozdílné otevírací časy pro muže a ženy. To umožňuje každému najít požadovaný klid na relaxaci. My jsme měly štěstí, že tam zrovna nebyl nikdo, takže nám tam bylo báječně.

spacko

Kupodivu tam však chyběla sauna, na kterou jsem se těšila nejvíc. Nakonec jsem tedy dala šanci páře a musím říct, že mě mile překvapila. Do páry nikdy nechodím, ale vzhledem k tomu, že nejsem ani moc vířivkový typ, tak jsem si tři kola dala. Skvěle jsem se tam uvolnila, potom několikrát přeplavala bazének a nakonec stejně skončila s kamarádkou ve vířivce, což ji myslím dost potěšilo, protože ona do páry nešla. Bylo to prostě takové holčičí odpoledne.

spa2

Ve spa samozřejmě nabízí i různé procedury, ale ty jsme tentokrát nevyužily. Snad příště.

spa

Líbilo by se vám v takovém spa? Pak mám dobrou zprávu. Motherbox mi pro vás věnoval dva vouchery do soutěže. Jeden voucher platí pro jednu osobu, takže je na vás, jestli vezmete někoho s sebou, anebo spa využijete jen pro sebe a to hned dvakrát. Soutěž poběží ode dneška a skončí za týden, tj. 26. 9. 2016, kdy náhodně vyberu jednoho výherce. Nepropásněte šanci a běžte na moji Facebookovou stránku Heels and baby powder, kde se dozvíte podmínky soutěže.

Držím vám palce a přeji hodně štěstí.

Vaše Žanet

2 thoughts on “I maminky potřebují pauzu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *