letní stylové kousky, žabky, stylové děti, hugo boss flip flop

Nalaďte se na letní vlnu s těmito stylovými kousky pro děti

Mám pocit, že léto už je pár měsíců v plném proudu. Poslední dva dny to tak sice nevypadá, ale o to spíš je teď potřeba pořádnou dávku letní inspirace, abychom se zase prázdninově naladili. Já když vidím některou z těch věcí, okamžitě mám chuť skočit někam do vody. Navíc dětské letní věci jsou tak roztomilé. No posuďte sami.

Letos jsou nejlepším úlovkem jednoznačně plážové žabky. Už vidím Zolinka, jak se v nich promenáduje u bazénu. Ohromnou radost mám i z jeho nových plavek. Našla jsem hvězdičkové, takže asi chápete to nadšení. Tento rok se vůbec dost vyžívám v nákupech. Možná je to i tím, že teď malému všechno déle vydrží, protože tak rychle neroste.

Mezi dětské letní nezbytnosti u nás rozhodně patří plavací trička. Loni mi je přivezla sestra z Ameriky, protože tady to moc nefrčí. Máme například toto. Samozřejmě opalovací krémy (všechno, jen ne La Roche-Posay, kterýho je teď celý Instagram). Mám ráda Daylong Kids. V neposlední řadě se neobejdu bez Swaddlera od Lodger.

Nic mě ale nenaladí na léto víc, než když si představím, jak se letos konečně po dvou letech pauzy zase plavíme na výletní lodi. Jsem strašně zvědavá, co na to bude Zolinko říkat, jestli s námi udrží to zběsilé tempo. Toto není zrovna typ odpočinkové dovolené. Je však skvělé, že na lodi můžete všechno a zároveň nemusíte nic.

výletní loď, plavba lodí, msc fantasia

Můžete zůstat na lodi a relaxovat, dát si saunu, fitko, naložit se u bazénu k baru. Nebo vyrazit ven z lodi, jet na výlet po památkách, projít se přístavem, posedět v místní kavárně anebo se vyvalit někde na pláži. Večer nás čekají dlouhé večeře, divadla, bary s živou hudbou a hromada zážitků. Já se asi nejvíc těším na jídlo a taky na to, až vám o tom napíšu. Jestli vás taková dovolená taky láká a něco by vás zajímalo, určitě mi napište. Letos se poplavíme už po páté.

A teď už se pojďte podívat, co jsem pro vás vybrala za věcičky. Obrázky jsou rozklikávací. Mimochodem, ten jednorožeč je z Lidlu.

 

nafukovací jednorožec Graphic one-piece swimsuit

sluneční brýleR??ov� cestovn� hrnek s br?kem a potiskem CGBPleated hat

ručník dolce gabbanadívčí plavky, plavky v celku
Sun beach sandals

konev na zalévání, plameňák

Maillot de bain 1 pi�ce illustr�

Co vás nejvíc oslovilo? Já nemůžu z té konvičky. Pro našeho malého zahradníka je jak dělaná. Těším se, až budeme v létě u našich, na bazén, zmrzlinu a melouny (já jsem dost přes to jídlo) a taky bych chtěla letos konečně piknikovat. Na co se v létě nejvíc těšíte vy?

Přeji vám ať si ho krásně užijete, zažijete plno nejrůznějších dobrodružství a neopakovatelných zážitků, hlavně hromadu pohody a sluníčka (to už jsem včera objednávala, tak snad brzy dorazí).

Vaše Žanet

2 thoughts on “Nalaďte se na letní vlnu s těmito stylovými kousky pro děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *