Tip na ideální dárek pro miminko i maminku + SOUTĚŽ o letní Motherbox

Dnes bych Vám ráda představila jednu žhavou letní novinku. O Motherboxu už jste jistě slyšeli. Před rokem jsem psala o jeho majitelce, mojí kamarádce, která se vrhla do podnikání a uvedla na trh krabičky s dárečky, které těhotným a čerstvým maminkám zpříjemní období mateřství.  Právě na léto připravila pro Motherbox kolekci pruhovaných krabiček s tematickým obsahem. Věřím, že tahle novinka stojí za pozornost a doufám, že Vás potěší také SOUTĚŽ, tak čtěte dál. Pokud hledáte ideální dárek pro miminko i maminku, tak jste zde správně. Letní edice se totiž vážně vyplatí! Pojďme se ale nejprve podívat, co všechno se v pruhované krabičce ukrývá. 

Za nejlepší věc, kterou nová edice obsahuje, považuji velké balení čistící micelární vody od Klorane, kterou denně na Zolinka používám. Nevysušuje, takže je skvělá třeba na očištění pusinky po jídle. Dále balík 72 ks vlhčených ubrousků Attitude a slevový voucher na výrobky této značky. Nechybí ani hračka, dudlík, lžička či lahvička a další drobnosti. Novinkou v Motherboxu je pěnový sprchový gel od Rituals. Věřím, že Vás potěší také malá dětská knížka od nakladatelství Svojtka. Obsah krabiček Motherbox se neustále mění, na aktuální kolekce se můžete podívat zde.

_DSC9447_clanek

Motherbox může být ideální dárek pro těhotnou kamarádku. V krabičkách jsou vždy potřeby pro miminko, ale i hezké dárky, které potěší Vás. Já nedávno objevila ještě jednu výhodu Motherboxu. Je to parádní hračka pro roční dítě. Dejte mu krabici, nechte v ní hračky do vody, vzorky krémů nebo slevové kartičky, lžičku, lahvičku, cokoliv, co Vám nevadí, že bude za chvíli všude po bytě. Na dlouhou dobu bude mít o zábavu postaráno. Malý mi dokáže krabici několikrát za sebou zcela vykramařit a pak do ní zase všechno hezky vracet. Rozhodně takovou krabičku s překvapením doporučuji!

_DSC9437_clanok

SOUTĚŽ 

Pokud Vás nová letní edice zaujala, zkuste štěští a zapojte se do soutěže, která poběží na Facebooku. Podmínky jsou jednoduché.

 1. Dejte „to se mi líbí“ stránce Heels and baby powder – ZDE.
 2. Dejte „to se mi líbí“ stránce Motherbox – ZDE.
 3. Na www.motherbox.cz si vyberte, zda preferujete modrou nebo růžovou pruhovanou krabičku a Váš výběr napište do komentáře pod soutěžní příspěvěk na mém Facebooku ZDE. Nezapomeňte mu dát také „to se mi líbí“. Můžete připsat jaké máte plány na léto, ale není to podmínka.

Soutěž poběží týden a bude ukončena v neděli 18. 6. 2017 v pravé poledne. Poté náhodně vyberu pomocí aplikace Random jednoho výherce a toho oznámím na Facebooku i zde v komentářích. Kdo bude příspěvek veřejně sdílet, bude do soutěže zařazen dvakrát.

Přeji Vám hodně štěstí!

Na závěr mám ještě jednu dobrou zprávu. Do konce června 2017 můžete využít slevu 15% na letní edici Motherboxu s použitím kódu heelsandbabypowder.

Vaše Žanet

15 thoughts on “Tip na ideální dárek pro miminko i maminku + SOUTĚŽ o letní Motherbox

 1. Anna E.

  Krásné fotky a svěží nápad a je nádherné, jak úspěšně lidi máte kolem sebe:-). Přitahujete si krásný život. Krabičky Motherbox jsou originální a pokud nevyhraju, koupím si:-). Divím se, co se dá v dnešní době vymyslet a obdivuji všechny pracující maminky i vás. Anna

 2. Renata K.

  Máte na Vašem blogu opravdu všechno krásné a vkusné. Jak si vybíráte s kým budete spolupracovat, nebo jsou to Vaše oblíbené značky..
  No klidně si toho nevšímejte, jen jsem zvědavá a mám plno otázek.
  Jdu si pročíst další články. Opravdu hodně originální blog, jsem Vaše nová fanynka.
  Renáta

  • Žanet | Heels and baby powder

   Děkuji Renato, Váš zájem mě těší a určitě se ptejte na cokoliv. Pečlivě si vybírám společnosti, se kterými budu pracovat. Je jich málo, hodně jich odmítám. Například Motherbox patří mojí kamarádce, které ráda pomůžu s propagací a také vím, že potěším čtenářky sem tam nějakou soutěží. Moc hezky se mi spolupracovalo s Cheeky Chompers. Jejich produkty mají hezký příběh, takže mě o tom opravdu bavilo psát. Často dělám raději firmám reklamu zadarmo, ale chci psát o produktech, které mám ráda, které používám a vím, že budou pro čtenářky třeba dobrým tipem. Žanet

  • Žanet | Heels and baby powder

   Dobrý den, kojenecké potřeby sdílené v tomto článku se vázaly přímo na produkt Motherbox. Vzhledem k tomu, že mám již starší dítě, nemám v plánu další články s tipy na kojenecké potřeby. Aktuálně se věnuju jiným tématům. Na blogu najdete ale určitě i jiné články, kde jsem různé tipy sdílela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *