bmw i8, fashion story, bmw baby racer III.

Fashion Story | Podzimní radosti

Byl jeden z těch posledních letních dnů, kdy už ve vzduchu visel podzim a dával tušit, že léto definitivně skončilo. Ten víkend jsme doma měli na vyzkoušení BMW i8, naši designovou srdcovku. Už nám párkrát zdobila místo před domem, takže se sousedé pomalu začínali ptát, jestli nemáme s manželem nějaký vedlejšák. Kéž by. Naštěstí tohle dechberoucí auto předběhlo dobu takovým způsobem, že i když si na něj pár let nebo možná spíš v příštím životě počkám, bude stále in. Rozhodně jsme museli někam vyrazit a trochu ho projet. Jedno z míst byl Yard Resort v Předboji, kde to máme moc rádi. Dobře se tam najíme a dá se tam krásně procházkovat. Tam jsem si vlastně letos poprvé uvědomila, že ten podzim není zase tak marný, a i když rozhodně nepatří k mým oblíbeným, dokážu na něm najít i pozitiva. 

bmw i8, fashion story

Je to vlastně příjemné období, kdy už konečně není vedro a člověk se může zachumlat do kašmírových svetrů a vytáhnout Huntersky. A taky se konečně zastavit. Poslední dobou v létě absolutně nic nestíhám. Mám vždy velké plány, koho kde navštívím a co všechno udělám, ale letos jsem se snad už i smířila s tím, že nic z toho většinou nevyjde. Všichni jsou rozlítaní a po dovolených. I my stále někde cestujeme, v září doháním ty největší resty a až na začátku října většinou zpomalím a začnu plánovat. Což je moje vůbec nejoblíbenější činnost. Plánuju koho pozveme na večeři, jak naložíme s víkendy, začínám přemýšlet o Vánočních dárcích a pomalu rekapituluji celý rok. Letos jsem si dokonce přesadila na terase kytky a koupila si krásně růžový vřes, abych se podzimně naladila. Přijde mi, že čím jsem starší, tím víc si dokážu užít úplné maličkosti.

bmw i8, fashion story, bmw baby racer III.

Jako ten víkend, kdy jsme vyrazili do Předboje. Nikdy dřív bych si moc nevšímala barevného listí nebo zapadajícího slunce, ale s příchodem dítěte tyhle okamžiky vnímám nějak jinak. Dokážu se víc zastavit. A tak jsem v němém úžasu zase pozorovala Zolinka, jak řádí na odrážedle a běhá po resortu, zatímco manžel cvakal fotky do rodinného alba.

bmw i8, fashion story, bmw baby racer III. Hugo Boss kids

Co by to bylo za fashion story, kdybych Vám neřekla i něco k outfitu. Měla jsem hroznou radost, když jsem při úklidu šatníku zjistila, že Zolinkovi stále sedí všechny svetry i bundy, které nosil na jaře nebo dokonce loni na podzim. Tuto bundu dostal od našich k narozeninám a užil si ji jen pár týdnů, protože pak už začalo být teplo. Mám pocit, že by ji možná mohl mít i příští jaro. Přijde mi, že tak rychle neroste, ale uvidíme.

bmw i8, fashion story, bmw baby racer III.

bmw i8, fashion story, bmw baby racer III.

To stejné platí i v případě džínů, které má na sobě. U Bosse to dobře vymysleli, když na spodní stranu kalhot našili na boky barevný lem, takže se kalhoty dají ohrnovat donekonečna. Nechybí jim ani posuvné gumičky v pase. Byly šité pro děti od 3 měsíců do 3 let. Neuvěřitelné, já vím, nechápala jsem a myslím, že do 3 let je to asi moc, nicméně od těch 3 měsíců je nosí, takže kdo ví. Boty jsem zmiňovala už v článu o prvních botičkách (zde), ale až nedávno do nich dorostl. Pruhované tričko ze Zary doplnilo trio mých oblíbených barev červená, modrá, bíla.

bmw i8, fashion story, bmw baby racer III.

Tričko: Zara – již není v prodeji | Džíny: Hugo Boss – vyprodáno (podobný model od Bosse najdete zde nebo alternativa za super cenu zde) | Bunda: Hugo Boss – vyprodáno | Boty: Hugo Boss.

Líbil se Vám dnešní outfit? A co Vy a podzim? Patří k Vašim oblíbeným obdobím?

Vaše Žanet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *