Jak vyzrát na bolavé zoubky – SOUTĚŽ s CHEEKY CHOMPERS

Mám vždycky radost, když objevím nějakou novinku, za kterou se skrývá i zajímavý příběh. Když mě oslovila firma Cheeky Chompers, zda bych nechtěla vyzkoušet slintáčky s kousátky, neváhala jsem ani chvíli. Zoubky jsou teď velké téma. Od té doby co malému začaly růst horní jedničky, zkouším všechno možné, abych mu nějak ulevila. A protože vím, že rostoucí zoubky trápí většinu maminek, určitě budete mít radost z toho, že jsme pro Vás připravili soutěž o slintáčky s kousátky dle Vašeho vlastního výběru. Pojďme si je ale nejdříve trošku představit. 

Výrobky Cheeky Chompers, které jsou primárně zaměřené na úlevu při prořezávání zoubků jsou velmi známé a oblíbené všude po světě. Jsem ráda, že značka dorazila i k nám. Vymyslely ji dvě maminky na mateřské, angličanky Amy a Julie, kterým vadilo, že jejich děti stále někde ztrácely kousátka anebo je házely na zem a musely je dokola zvedat a omývat. A tak přišly se zajímavým konceptem, spojit slintáček s kousátkem, aby se dal jednoduše připevnit na krk a mimino si tak mohlo žužlat a ulevovat od bolesti zubů, kdykoliv se mu zachce. Mně to přijde jako výborný nápad, který navíc funguje. Pokud rozumíte anglicky, podívejte se na jejich video zde, kde všechny produkty hezky popisují.

SONY DSC

Z počátku se mi nezdálo, že by Zolinka rostoucí zoubky nějak moc trápily. V noci hezky spal, neslintal a přes den si ani nedával už věci do pusy. S horními jedničkami se dost změnilo. Najednou slintá, že to svět neviděl, stále si cpe ruce do pusy a v noci už to také není co to bývalo. Na druhou stranu nekňourá, takže mu nedávám na žmoulání mražený hadr, vychlazenou lžíci, ani nezkouším babské rady jako zázvor, hřebíček nebo jarní cibulku. Na internetu najdete spoustu moudrých rad.

Na kousátka si moc nepotrpěl, většinou je někde odhodil. Co mu ale dělalo velmi dobře, byla masáž, anebo když mu čistím zuby silikonovým kartáčkem. To si také libuje. Přiznám se, že jsem se trochu obávala, jestli vydrží mít na krku slintáček, protože jsem mu donedávna na krk nic nedávala, ale světe div se, dobře to ty mámy v Cheeky Chompers vymyslely, celý den si kouše a je spokojený. Mám pocit, že je i klidnější a v noci lépe spí. Hlavně si do něj i vesele slintá.

SOUTĚŽ 

Pokud Vás slintáčky s kousátky zaujaly, zkuste štěští a zapojte se do soutěže, která tentokrát poběží na Facebooku. Podmínky jsou jednoduché.

  1. Dejte „to se mi líbí“ stránce Heels and baby powder – ZDE.
  2. Dejte „to se mi líbí“ stránce Cheeky Chompers Czech – ZDE.
  3. Na www.cheeky-chompers.cz si vyberte slintáček s kousátkem Neckerchew, který byste chtěli vyhrát a odkaz na něj vložte do komentáře pod soutěžní příspěvěk na mém Facebooku ZDE. Můžete připsat, jak řešíte bolaté zoubky svých dětí anebo pro koho byste ho chtěli vyhrát.

Soutěž poběží týden a bude ukončena v úterý 21. 3. 2017 ve 20:00. Poté náhodně vyberu pomocí aplikace Random jednoho výherce a toho oznámím na Facebooku. Kdo bude příspěvek veřejně sdílet, bude do soutěže zařazen dvakrát.

Přeji Vám hodně štěstí!

Na závěr mám ještě jednu dobrou zprávu. Celý měsíc můžete využít slevu 10% na výrobky Cheeky Chompers s použitím kódu heelsandbabypowder. Sleva platí na celý sortiment a to do 15. 4. 2017.

Vaše Žanet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *