Příběh designových tapet Walltastic + SOUTĚŽ

Nový rok bývá plný předsevzetí a očekávání. Možná jen začnete zdravěji jíst, cvičit, potkávat se s inspirativními lidmi, ale třeba se někteří z vás rozhodnou konečně vystoupit z komfortní zóny a začít si plnit sny. Dělat to, co vás baví a naplňuje. Mám ohromnou radost a štěstí zároveň, že mám ve svém životě tolik úspěšných kamarádek, maminek, které jsou mojí velkou motivací. Nebály se udělat krok do neznáma, často vyměnily svoji zajetou kariéru za nějaký bláznivý nápad, který se ale později ukázal být skvělým prostředkem, jak žít život podle svého. Dnes mám pro vás rozhovor s jednou z nich a na závěr nebude chybět ani soutěž, takže se máte na co těšit.

Bude to příběh designových 3 D tapet Walltastic, které by se u nás neprodávaly, nebýt skvělého nápadu mojí kamarádky, která se před pár lety rozhodla, že osloví výrobce v Anglii a tapety nám přiveze do Čech. S Luckou jsme se seznámily v Londýně, zhruba před sedmnácti lety. Ano, čtete správně. Ten čas tak letí! Obě jsme pracovaly jako au-pair a musím říct, že je to jedna z mála kamarádek z té doby, se kterou jsme stále v kontaktu. Nějaký čas jsme o sobě nevěděly a náhoda tomu chtěla, že se Lucka přestěhovala do Prostějova, odkud já pocházím. A od té doby se párkrát do roka vidíme. Ona se pak do Anglie vracela ještě několikrát, nejdříve na prázdninové brigády do své au-pair rodiny a poté s jejím nynějším manželem, který hrál v Anglii hokej. To bylo před deseti lety.

V té době již tušila, že bude jednou zařizovat pokojíček a zjistila, že u nás na trhu stále spousta věcí chybí. Samozřejmě zde existovaly tapety pro děti, ale výběr nebyl dostačující a Lucka hledala špičkovou kvalitu, ale zároveň i cenovou dostupnost. Zajímá vás její cesta? Trošku jsem jí vyzpovídala.

Co Tě vedlo k myšlence začít podnikat? 

Pocházím z podnikatelské rodiny a po vyzkoušení zaměstnaneckého poměru jsem si uvědomila, že bych raději byla svým vlastním pánem. Takže jsem se už v Anglii, kde jsem byla jako hokejová manželka, začala poohlížet po něčem, co bych mohla v Česku prodávat, po nějaké značce, co ještě v ČR tehdy nebyla. A objevila 3 D tapety Walltastic. Moc se mi líbily a na internetu jsem zjistila, že nabídka dětských fototapet je velmi malá. Napsala jsem tedy firmě email a po osobní schůzce jsme se domluvili, že budu výhradním dovozcem této značky do České Republiky. V té době byla firma v podstatě také v začátcích a hledali distributory do různých zemí.

Plánovala si v té době už miminko? Bylo by náročné to skloubit dohromady? 

Začínala jsem podnikat v roce 2009 a dcera Karolínka se narodila v roce 2011. V té době jsme s manželem o miminku již uvažovali, ale je dobře, že přišlo až později, protože rozjezd firmy byl časově náročný. V době po porodu mi pomáhala moje maminka. Ale doteď si pamatuji, že jsem přišla z porodnice a sedla k počítači a vyřizovala objednávky. Skloubit podnikání s dítětem určitě jde. Výhodou je, že není stanovená pracovní doba, takže když jsem se přes den věnovala malé, seděla jsem u počítače večer a v noci.

Jaké byly začátky, co jsi všechno musela zjistit a obstarat?

Začít podnikat v roce 2009 bylo určitě jednodušší než začít nyní. Tehdy ještě spousta značek na trhu nebyla a já začínala s tapetami, které byly v podstatě také v začátcích a velmi moderní. Takže jsem měla produkt, který byl krásný, a konkurence nebyla tak veliká. Na začátek jsem musela obstarat živnostenský list, pěkné webové stránky, naskladnit zboží a začít na internetu vyhledávat a kontaktovat zákazníky. Nadšení z první objednávky bylo obrovské!

Máš nějakou radu pro ty, kteří se chtějí pustit do něčeho vlastního?

Ať jdou do toho! Pro mě je ta osobní svoboda k nezaplacení. Nedovedu si představit nad sebou nabručeného šéfa a každý den si v osm ráno odpíchnout na píchačkách. Na druhou stranu je to někdy náročnější, pracovní doba v podstatě nekončí a člověk řeší pracovní věci neustále. Určitě je potřeba si dobře promyslet, co budu dělat, prozkoumat trh, konkurenci a mít nějaké finance na začátek a hlavně hodně nadšení. Stojí to ale za to! A když se zeptáte mé dcery (Karolínce bude v únoru 6 let), čím chce být, tak odpoví: „ jako ty mami, na počítači!“ 

Distribuce tapet však není jediná činnost, které se Lucka věnuje. Nedávno zrekonstruovala statek nedaleko Prostějova v lázeňské obci Skalka, který přetvořila v malebný penzionek, který ladila do stylu Provence. Vždy když tam přijdu na návštěvu, cítím se jako na dovolené. Posuďte sami a podívejte se na stránky Statek u kapličky. Není to nádhera?

A nyní slibovaná SOUTĚŽ. Pokud zařizujete pokojíček, chcete změnu anebo někoho potěšit hezkým dárkem, právě teď můžete vyhrát designové tapety Walltastic.

Co musíte udělat? Podmínky jsou jednoduché.

 1. Podívejte se na stránky Fun4Wall.cz a vyberte si, které tapety by se vám líbily. Vybírat můžete z produktů Baby řada Walltastic, Klasická řada Walltastic a Licenční řada Walltastic.
 2. Svůj výběr (zkopírovaný link) vložte do komentáře pod tento článek. Můžete připsat cokoliv, třeba jak se vám článek líbil nebo jak zařizujete pokojíček.
 3. Kdo bude příspěvek sdílet z Facebookové stránky Heels and baby powder, bude do soutěže zařazen 2x.

To je vše. Samozřejmě, pokud se přihlásíte k odběru blogu emailem, tak máte výhodu, že vám neunikne žádný článek. A pokud označíte stránku Fun4Wall „to se mi líbí“ na Facebooku a řeknete o ní přátelům, tak nás určitě potěšíte.

Soutěž potrvá týden a bude ukončena v neděli 15. 1. 2017 o půlnoci. Poté vylosuji jednoho výherce, kterého oznámím zde na blogu. Přeji hodně štěstí!

Vaše Žanet

 

17 thoughts on “Příběh designových tapet Walltastic + SOUTĚŽ

 1. Alena Pelouchová

  Dobrý den Vám přeji 🙂
  Mě osobně se líbí nápad Lucky. Je pravda, že dříve nebyl tak velký výběr tapet pro děti, co by se mi osobně líbilo, kdyby někdo vymyslel fototapetu z fotky :). Článek který jsem si ráda přečetla se mi líbil, zjistila jsem tímto jakým odhodláním chtěla Lucka propagovat tapety pro děti a přivedla je tzv. Na svět 🙂 tuto tapetu, kterou vyberu, tak to poputuje k mojí sestře Lucce, má dceru Lindušku, který bylo 20 prosince 2 roky a zařazují pokojíček 🙂 takže Vám přeji hezký zbytek dne 🙂 Vaše věrná členka maminka Alena 🙂
  http://fun4wall.cz/produkt/minnie-2/

 2. Martina

  Krásný článek a moc držím palce a vím jaké je to podnikat a na mateřské je vše úplně jiné a nejde si naplánovat jak co bude, prostě to bude a určitě jinak než plánujete, ale jedno si naplánovat snad můžu a to dětský pokojíček. Chtěla bych vyhrát tuto tapetu:
  http://fun4wall.cz/produkt/dzungle-2/

 3. Jana

  Dobrý den Žanetko, krásná soutěž a přeji moc úspěchů a vytrvalost Vám oběma a vydržte ve všem, vždy je to náročné, aby to mohlo být krásné:-), jako porod:-)))
  Váše obdivovatelka a fanynka, Jana a vyhrát bych chtěla:
  http://fun4wall.cz/produkt/minnie-2/
  Děkuji předem a těšíme se na další článek, jste statečná a vkusná!!!!

 4. Barbara

  Tapety jsou bombasticke! Uz dlouho koukam po Zviratkach z lesa. Les uklidňuje a tesim se, ze budu Huga učit poznávat zvířata, která v něm jsou 🙂 dekuji za možnost soutěžit 😉

 5. admin

  x x x VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE x x x

  Hezký večer. Až teď jsem se dostala k losování. Určitě už netrpělivě čekáte.
  Ráda bych oznámila šťastnou výherkyni.

  Je to BARBARA, která dostane tapetu Zvířátka z lesa. Moc Vám gratuluji a budu Vás kontaktovat emailem.

  Na video z losování se můžete zítra kouknout na Instastories anebo na Facebooku.

  Všem ostatním moc děkuji za účast v soutěži a snad to příště vyjde i vám. Na únor plánuji jednu Valentýnskou, tak se máte na co těšit.

  Vaše Žanet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *