radosti, jaro, květen, máma a syn

Květnové radosti

Celý květen se nese v duchu velkého odpočinku. Už jsem se nějak potřebovala zastavit. Naordinovala jsem si masáž, manikúru i pedikúru, šla ke kadeřnici a protáhla tělo na tanečním semináři High heels latin fusion. Sama nechápu, jak se to tak sešlo v jednom měsíci, ale bylo to super. Koncem týdne jsem odvezla malého k našim. Máme teď s manželem pár dní jen pro sebe. Oba jsme potřebovali hlavně relaxovat. Popíjet kávu, číst si, koukat na Columba a jen tak být. Kdo sledoval královskou svatbu? Líbily se vám šaty? Já miluju tenhle luxusní minimalismus. Za mě nádhera. Hlavně ten závoj.

Zítra jdeme na koncert Lukáše Bařáka, tak mě dnes čekají milé starosti. Co si vezmu na sebe. Potom už tu budeme mít Zolinka. Stejně o něm celou dobu mluvíme. Máte to taky tak, když vám dítě odjede k babičce?

Poslední dobou jsem nejšťastnější, když jsem jen s ním. Pohybuju se okolo domu, zajdeme s kamarádkou a dětmi na hřiště, dáme si obídek v lokální restauraci a prostě jen tak jsme. Někdy si u nás přijdu jako na dovolené. Stačí sejít dolů k Vltavě a projít se okolo řeky. Máme to tu prostě prima.

Před pár dny mi manžel udělal velkou radost, když mě překvapil obrovskou kyticí pivoněk. Asi je ještě chvíli budu cpát na Instagram. Jednoznačně moje nejoblíbenější květiny. Připomínají mi dětství.

Začala jsem zase cvičit s Blogilates. Má krátká videa, vždy zaměřená na konkrétní část těla, což je bezva, když nemáte moc času. Stačí i 5-10 minut denně. Loni jsem na ní jela celé léto a strašně brzy jsem už viděla výsledky. Nejraději cvičím tato 3 videa – INSANE Butt & Thighs Workout5 Moves to Your Fittest Butt a Quick Leg & Butt Sculptor!

Moje absolutní nezbytnost v tyhle dny je tento rozjasňující olej na opalování. Kamarádka se mě nedávno ptala, co je na něm tak super. Úplně všechno! Jednou ho zkusíte a už nikdy nebudete chtít nic jiného. Prostě se výborně aplikuje, vytváří jemnou mlhu, která nemastí, krásně voní, pleť je neskutečně sametová a i když to není samoopalovací olej, máte najednou pocit, že už ani nemusíte na sluníčko. Poslední dobou na něj moc nelezu a chráním se, i když jdu ven jen s kočárkem.

Přípravu do plavek beru zodpovědně po všech stránkách, takže se poctivě starám o moji novou jizvu na zádech. Mám bohužel sklon ke keloidním jizvám a fakt dost řeším, čím je mažu. Vyzkoušela jsem snad všechno, ale nejvíc mi vyhovuje tento krém. Má evidentně zesvětlovací efekt. Vylepšil mi jizvu na krku i na břiše. Chvíli jsem zkoušela večerní náplasti Contractubex. Byly výborné, jen ta cena by mohla být příjemnější.

Jak jsem teď víc doma, dělám ve všem pořádek a obměňuji arzenál hraček. Objednala jsem na Bonami toto puzzle.

Máte rádi fetu? Tak vyzkoušejte tento rychlý a jednoduchý recept.

Začíná období letních drinků a já chci už dlouho zkusit kokosovou limonádu od Jillian Harris.

A na závěr malá ochutnávka toho, co bych si teď nejraději koupila na sebe. Problém je trochu v tom, že nevím, kam bych to nosila. Mám tolik elegantních věcí a tak málo příležitostí. Budu se na to muset nějak zaměřit. Už dlouho se chystám na jarní úklid ve skříni. Vlastně to je moje každoroční předsevzetí, které pořád odkládám na neurčito. Za chvilku vypuknou slevy, tak je myslím nejvyšší čas vytvořit si nové místečko.

Mějte se krásně.
Vaše ŽanetNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *