Motherbox, Motherbox Vločka, dárek pro těhotné, první dárek z lásky

Tip na vánoční dárek pro nastávající maminky + SOUTĚŽ o Motherbox

Krásnou neděli. Jak si užíváte první adventní víkend? Já nemůžu uvěřit tomu, že se mi snad poprvé podařilo připravit výzdobu včas, dát si nohy nahoru a začít si užívat tenhle nádherný čas, na který se každý rok strašně moc těším. Jediné co nemám, jsou všechny dárky pokupě. Pokud jste na tom podobně, věřím, že vás potěším aspoň jedním tipem, jak udělat radost čerstvým maminkám nebo těhotným kamarádkám. Kdo mě sleduje pravidelně, tak už nejspíš zná Motherbox, krabičku plnou milých překvapení, za kterou stojí moje kamarádka Martina. Ta mi pro vás věnovala speciální vánoční edici. Kdo ji ještě neviděl, pojďme si ji představit. 

Vánoční Motherbox Vločka je jedním z balíčků, které jsou již předem připravené a lze je zakoupit pouze v období Vánoc. Novinkou jsou totiž různé kolekce, které si můžete objednat ke zvláštním příležitostem. Například ke Dni dětí nebo na Valentýna. Kompletní seznam všech edic najdete na novém webu zde. Absolutní novinkou je pak možnost poskládat si krabičku přesně podle vašich představ. Pokud by vám tedy obsah některé z již připravených krabiček nevyhovoval, můžete si jednoduše sestavit svůj vlastní Motherbox nazvaný Nebe.

Co obsahuje limitovaná edice Vločka

Mám radost, že mohu jednu z vás obdarovat právě vánočním Motherboxem, který se opravdu povedl. Krabička má slavnostní červenou barvu, je vystlána saténem a zdobí ji velká mašle. Obsahuje plno nových věcí, jako například bílé bavlněné bodýčko ve velikosti 68, což jistě využije každá novopečená maminka. Další novinkou je miska na první příkrmy anebo ručně vyráběná nahřívací hračka ve tvaru soba. V ní jsou ukryty pohankové slupky, které pomáhají od bolesti bříška. Hračky, které v Motherboxu naleznete jsou vždy vyrobeny v České republice. Stejně jako ručně dělaná přáníčka. Krabička pak tradičně obsahuje kosmetiku pro miminko i maminku. Třeba můj oblíbený pěnový sprchový gel od Rituals. Je toho ale mnohem víc. Kompletní obsah naleznete zde.

Motherbox, Motherbox Vločka, dárek pro těhotné, první dárek z lásky

Soutěž o Motherbox Vločka

Pokud vás vánoční edice zaujala, zkuste štěští a zapojte se do soutěže, která poběží na Facebooku. Podmínky jsou jednoduché.

 1. Dejte „to se mi líbí“ stránce Heels and baby powder – ZDE.
 2. Dejte „to se mi líbí“ stránce Motherbox – ZDE.
 3. Do komentáře pod soutěžní příspěvěk na mém Facebooku ZDE mi napište, bez čeho si nedovedete představit předvánoční čas.

Soutěž poběží do středy 6. 12. 2017 a bude o půlnoci ukončena. Poté spolu s týmem Motherboxu vybereme nejzajímavější odpověď a oznámíme jednoho výherce na Facebooku i zde v komentářích.

Přeji Vám hodně štěstí a krásnou adventní neděli.

Vaše Žanet

 

9 thoughts on “Tip na vánoční dárek pro nastávající maminky + SOUTĚŽ o Motherbox

 1. Adéla Vejvodová

  Bez vánoční výzdoby po celém bytě, napečených perníčků, vůně skořice a pomeranče, zpívání koled a v neposlední řadě bez celé mé velké rodiny!

 2. Anna E.

  Krásný opět a o se Vám nejvíce líbí z Motherboxu VLOČKA? Držím palce vám a paní kamarádce z Motherboxu. Také bych chtěla mít kamarádky, které něco dělají a motivují mě:>.

  • Žanet | Heels and baby powder

   Děkuji za komentář. Mně se nejvíc líbí to bodýčko, protože je opravdu měkoučké a pak sprchový gel Rituals. Ty já mám moc ráda. Obsah balíčku je však koncipován hlavně pro nastávající maminky, protože obsahuje věci spíš pro miminka, takže Zolinko už by si toho moc nevybral.
   Je to hezké, mít kolem sebe lidi, kteří vás dokáží motivovat. Přála bych to každému.
   Přeji hezké Vánoce.

 3. Žanet | Heels and baby powder

  Děkujeme všem za účast v soutěži a krásné komentáře, které jste nám zanechaly na Facebooku. Ten, který nás oslovil nejvíce, měla Nikola Kricnerová. Moc gratulujeme! Už na neděli pro vás chystám další soutěž, tentokrát to bude kniha, ale víc už neprozradím. Sledujte nás a těšte se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *