luxusní kočárek

Zolinkova zimní výbava

Zima nás už nemůže ničím zaskočit, protože i na toto období jsme se konečně vybavili. Nebylo to tak dramatické, jako přípravy na podzim, o kterých si můžete přečíst zde. Ovšem vybrat z té široké nabídky to pravé, také není úplně jednoduché. Samozřejmě opět nezklamaly sociální sítě, hlavně Pinterest a Instragram, kde nejvíc frčí fusaky Lodger a Elodie Details. Kdo je nemá, jako by nebyl. Dokonce jsem zjistila, že na Facebooku existuje skupina Elodie Details maniačky. Je ale uzavřená a nemám odvahu do ní vstoupit, i když jsem této značce také docela propadla.

Po jejich fusaku jsem pokukovala ještě předtím, než se malý narodil. Chtěla jsem takový světle modrý a stále jsem váhala, jestli do něj jít, protože se mi barevně nehodil ke kočárku a také mi přišel dost veliký. To proto, že je primárně určený do sporťáku, a tak jsem hledala jiné alternativy. Jenže žádné jiné jsem nenašla. Hugo Boss evidentně fusaky nedělá a u Armaniho se manželovi nelíbil ten obří nápis přes celou šířku. Po nějaké době jsem zjistila, že Elodie Details má nové kolekce a najednou jsem nevěděla, pro který model se dřív rozhodnout. Nakonec to vyhrál Chestnut leather, ke kterému je i perfektní ušanka, ve které Zolinko vypadá jako letec.

Jestli zvažujete fusaky od Elodie Details, tak určitě doporučuji podívat se na ně osobně, pokud máte tu možnost. V Praze je mají skoro všechny vystavené v obchodě Trendy Baby v Michli, kam docela často chodím, protože hned vedle bydlí kamarádka. Všimla jsem si, že každý model toho fusaku má úplně jiný materiál. Třeba ten péřový je fakt ňuňací a měkkoučký, ale nemá kožíšek, což mně by chybělo. Na druhou stranu musím říct, že kožíšek je praktický asi jen do sporťáků. Pokud ho hodláte narvat do korbičky jako já a vaše dítě usíná s dudlíkem, který pak vyplivne, tak se připravte, že bude celý chlupatý. Než takhle poprvé vyjedete, myslete na to. Oproti tomu černý nebo zebra fusak je z dost pevného materiálu, ale zase musí být odolný a do zimy jsou super všechny.

765x900

Kapitolou samou o sobě by mohlo být téma čepic. Na jaře to byla docela krize, sehnat čepici, která by mu zakrývala uši, netočila se na hlavě a nepadala do očí. Ani mi nevadilo, že pak přes léto ze všech vyrostl. V Metzingenu jsem koupila Marco Polo, která se zdála ok a barevně ladila, ale zase padala do očí. První dobrou čepici jsem našla ve Fashion Arena Štěrboholy v obchodě Primigi. Zakrývá i uši, je teplá, perfektně sedí a navíc se hodí k modré bundě od Ralpha Laurena (mám jí na fotce v minulém článku). Takže ideál, ale zase se nehodí k ostatním věcem.

Tak jsem sbírku jedné praktické čepice rozšířila o ušanku Elodie Details, která ladí k fusaku, ale je bohužel zatím trošku větší. Dále o čepici Elodie Details v odstínu Gilded Petrol (vyprodáno), která kolovala všude na Instagramu, takže jsem jí samozřejmě musela pořídit také. Ta je zase pro změnu tak akorát, i když výrobce uvádí 6-12 měsíců, ale ročnímu dítěti jí už podle mě na hlavu nenarvete. Nicméně sedí ze všech úplně nejlépe a není jen trendy, je i teploučká a uvnitř má moc příjemný materiál. Mám do barvy i rukavice. A v neposlední řadě jsem si strašně oblíbila obláčkovou čepku od skandinávské značky Färg and Form. Není to sice zase až tak náš styl, ale něco se mi na té čepici strašně líbilo a Zolinko ji nosí nejvíc. Nakonec jsem sbírku završila kompletem čepice a šála Hugo Boss a tím letos s čepkami končím. Nakonec jich mám až až.

Myslím, že v tuhle chvíli je Zolinko vybavený. Jediné co mu chybí, je nějaký výživný krém na obličej. Jaký používáte pro miminka vy? Pokud máte i další tipy, jak zimu přežít v teple, tak se ráda nechám inspirovat.

Vaše Žanet

7 thoughts on “Zolinkova zimní výbava

  1. Gabriela

    Zdravím Žanet, krásný fusak! Určitě dobrá volba, pořídila jsem ho také, limitovanou edici Andy Warhol, mají krasné všechny..Je hodně teploučký, ti naši mazlíčci se v něm mají báječně a teple. Hezký den, Gábi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *