jarní šatník, jarní inspirace, stylové kousky na jaro, oblečení pro děti, dětská móda

Zolinkův jarní šatník

Na mateřství mě baví úplně všechno, ale oblékat Zolinka je rozhodně jedna z nejoblíbenějších věcí. Někdo by řekl, že vybírat oblečení pro chlapečky není taková zábava jako pro holčičky, ale já si myslím pravý opak. Strašně jsem se těšila na to, až z něj bude takový malý člověk, protože na nich vypadá všechno hrozně roztomile. On sice moc neroste, takže by klidně mohl nosit všechno z loňského roku a chvíli jsem si s tou myšlenkou trochu pohrávala, ale pak jsem uviděla ty nové jarní kolekce a rychle jsem změnila názor. Pokud trochu řešíte dětskou módu a baví vás oblékat ty vaše drobky, tak jste v tomto článku správně.

Se Zolinkem se moc nakupovat nedá, protože se mu většinou nic nelíbí a na všechno říká to néééé. Navíc chce teď nosit jenom věci od dědu, obzvlášť toto konkrétní tričko, který pořád peru. Nečekala bych, že si bude sám už ve dvou letech vymýšlet, co chce nebo nechce nosit. Tak se ho aspoň snažím naučit, jak má kombinovat barvy, aby nevypadal jako z cirkusu.

jarní šatník, jarní inspirace, stylové kousky na jaro, oblečení pro děti, dětská móda

Základní kusy šatníku kupujeme nejčastěji u Bosse. Musí něco vydržet, proto je kvalita klíčová. Boty, bundy, ale i džíny a svetry. Vzhledem k tomu, že jedny džíny tahá už od tří měsíců a první svetr nosil víc než půl roku, tak se to v jeho případě vyplatí.

Hugo Boss je naše srdcovka, to asi všichni víte, takže tam samozřejmě kupujeme i to všechno ostatní. Naštěstí tam nakupuje i děda. Ráda to ale střídám i s dostupnějšími značkami a přiznám se, že preferuji spíš ty komerční. Nejčastěji chodím do H&M a Zary. Obzvlášť Zara dělá na děti takový dospěláčtější věci. Nejlepší jsou jejich skinny džíny. Občas něco vyberu i u Ralpha Laurena. Když byl menší, hodně jsem tam nakupovala letní overálky.

jarní šatník, jarní inspirace, stylové kousky na jaro, oblečení pro děti, dětská móda
Tričko: Little Marc Jacobs | Tepláky: Zara | Boty: Gap – loňská kolekce.

Když vyrazím do Neměcka nebo Rakouska, nikdy nevynechám obchod Bellybutton. Zatím se mi podařilo vžycky nakoupit ve slevách anebo v outletu T.K.Maxx. U nás tuhle značku prodávají zde. Občas i tam něco ulovím. Má výborné materiály. Bohužel se specializují spíš na miminka a menší děti.

Toto jsou moji jarní favorité. Někteří z nich teď zaujímají místo v Zolinkově šatníku a po jiných ještě pokukuju. Třeba vás něco zaujme. Obrázky jsou rozklikávací.

 

Mr Marc T-shirtT-shirt illustr�

Gap Baby Suede Loafers New Shadow Size UK4

dětská móda, oblečení pro děti, paul smith

mikina, oblečení pro děti, dětská módaLogo print T-shirthugo boss čepice, logo boss, dětská móda

Líbil se vám můj výběr? Kde vy nejčastěji nakupujete pro děti?

Vaše Žanet

2 thoughts on “Zolinkův jarní šatník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *